ART - internetowe galerie artystyczne

Budowa Witryn Artystycznych

Specjalna oferta zakładania stron internetowych dla Polskich Artystów Plastyków

Zakładamy strony internetowe i galerie www dla Polskich Artystów od wielu już lat. Oto prosta oferta BWA.

Szczegółowy opis propozycji zakładania stron oraz slepów internetowych można znaleźć pod adresem strony: bwa.netgaleria.pl

 

wybrane szablony

załóż swoją stronę wwwGaleria Artystyczna

Zakładanie internetowych galerii artystycznych - to oferta dla wszystkich z Państwa, którzy w ciągu kilku roboczych dni zechcą posiadać własną, prestiżową wizytówkę w internecie. Galerie, prezentujące Polską Sztukę budujemy dla Państwa w całości: wg sugestii artysty, wg pokazanych szablonów kolorystycznych. Zapewniamy usługę kompletną tzn: adres www, serwer, transfer, instalację galerii w sieci, pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Do realizacji takiego zamówienia oczekujemy wyłącznie najpotrzebniejszych materiałów: pliki zdjęciowe do galerii, teksty na strony oraz dane kontaktowe. Gotową galerię przedstawiamy do akceptacji w ciągu dosłownie kilku dni - a po zatwierdzeniu rozpoczynamy publikację i reklamę w internecie. Aby posiadać własną galerię internetową - nie potrzebujecie zatem żadnej wiedzy informatycznej, ani nie musicie wykonać żadnych skomplikowanych procedur rejestracji swojej galerii w sieci. Zajmiemy się kompleksowo wszystkim ... A zatem skontaktuj się z nami, aby szybko założyć prostą wizytówkę internetową z własnym adresem - bez reklam.

adres internetowyWitryna z Katalogiem

Każdy artysta, który chciałby prezentowac swoje prace na stronach podobnych do sklepów - może zamówić u nas Katalog Prac do samodzielnej edycji. Przygotujemy funkcjonalny szablon strony, zainstalujemy gotowe skrypty i udostępnimy dane do logowania we własnej galerii. Witryna będzie układem przypominać sklep, z dowolnymi kategoriami i ładną prezentacją prac (towarów), a jednak pozbawiona będzie wszystkich funkcji do zawierania wiążących transakcji na stronie (koszyk, formularz, płatności). Wszystkie operacje na stronach można wykonywać dowolnie często. W ten sposób sami decydujecie o aktualizacji treści i fotografii we własnej galerii. Całość instalacji przygotowujemy kompleksowo , tzn. budujemy skrypt, rejestrujemy adres internetowy, przydzielamy miejsce na serwerze i transfer oraz przeprowadzamy kompletną instalację.

pozycjonowanie stron internetowychStrona Internetowa

Nasza rozbudowana, rozszerzona oferta budowy wystaw artystycznych w internecie podobna jest w założeniach do publikacji wizytówek i galerii internetowych. Proponujemy tutaj zakładanie Gotowych Stron przeznaczonych do samodzielnego wypełnienia Waszą treścią i reprodukcjami Waszych prac. Przygotowaliśmy spory wybór różnorakich szablonów kolorystycznych, które w każdej chwili można rozbudować o serię ciekawych, dodatkowych skryptów ułatwiających prostą edycję strony. W Waszym imieniu zajmiemy się natychmiast wszystkim, co potrzebne - aby szybko zaistnieć w internecie. Nasza cena zawiera już kompletne rozwiązania, które pozwolą prowadzić profesjonalną stronę z galerią w sieci. Od wielu lat przekonują nas Nasi Klienci, że tak właśnie powinny wyglądać ich wystawy artystyczne w sieci internetowej.

Budowa Sklepów ArtystycznychSklep ze Sztuką

Jeżeli Wasza obecność w internecie powinna być bardziej nastawiona na poważną sprzedaż prac artystycznych - być może lepszym rozwiązaniem będzie prowadzenie własnego sklepu internetowego. BWA przygotowało prostą ofertę sklepową. Po zamówieniu przygotowujemy skrypt w wybranym kolorze, całość instalujemy na serwerze oraz rejestrujemy wybrany adres internetowy. Państwo prowadzicie swój sklepik zupełnie samodzielnie. Strona sklepowa jest tak przygotowana, aby nie sprawiała żadnych kłopotów nawet dla osób nie poruszających się biegle po aplikacjach internetowych. We własnym sklepie można dokonywać wszelkich zmian treści oraz zawartości stron, zdjęć i przedmiotów do sprzedaży. W zależności od wersji można rozbudowywać sklep o ciekawe funkcje obsługi.

Budowa Witryn JednostronicowychWitryna Jednostronicowa

Modne ostatnio rozwiązanie OnePage. Budowa strony, która może pomieścić kilka tematów (podstron) na jednej rozwijanej w dół liście. Całość otwiera się na jednej, głównej podstronie - a wybór konkretnej podstrony przeprowadza użytkownika w dół rozwijanej witryny jednostronicowej. Prosta samodzielna obsługa, pozwala na łatwą wymianę podstawowych tekstów oraz zdjeć w galerii. Strona najczęściej zamawiana jest w komplecie z własną domeną i promocyjnym kontem hostingowym Możliwości oraz wzór technicznych rozwiązań można obejrzeć na przykładowej jednostronicówce. Szczegółowe wytyczne oraz kolorystykę omówimy podczas zamawiania Państwa strony i potwierdzimy zgodnie z wyceną.