ART - internetowe adresy artystyczne

Budowa Witryn Artystycznych

Specjalna oferta zakładania stron internetowych dla Polskich Artystów Plastyków

Celem ART jest wyróżnienie Państwa twórczości w internecie. Strony o Sztuce powinny posiadać własny, indywidualny i moderowany wyróżnik - powinny znajdować się w dobrej artystycznej domenie. Powinny posiadać niedostępny dla innej tematyki, własny elitarny adres www ...

Szczegółowy opis wszystkich propozycji BWA na zakładanie Waszych galerii, stron oraz slepów można znaleźć na stronach Polskiej Netgalerii Sztuki pod adresem: www.bwa.netgaleria.pl

wybrane profesjonalne szablony artystyczne

adres internetowybezpłane adresy

Każdy artysta (i internauta) dobrze wie, że adres jego strony ma ogromne znaczenie. Niekiedy zakładając darmowe konto na stronę dostajemy skomplikowany, trudny, śmieszny i bardzo nie profesjonalny adres - może to sprawić że odwiedzający naszą stronę nie powróci na nią ponieważ nie będzie w stanie nawet zapamiętać jej długiego adresu. Chcemy rozwiązać ten problem. Adres internetowy jest to usługa, dzięki której dotychczasowy adres własnej strony można natychmiast przekształcić na bardziej atrakcyjny. Twoja internetowa Galeria może od dziś zamiast mało artystycznych nazw: republika, webpark, prv, friko, go, itp - otrzymać własny adres z końcówką: netgaleria.pl.

załóż swoją stronę wwwnetgaleria.pl

Indywidualne zakładanie strony internetowej, galerii dzieł sztuki lub sklepu artystycznego - wiąże się zazwyczaj z koniecznością zakupu osobnego adresu, który będzie prowadził do Waszej witryny. U nas otrzymują Państwo automatycznie prestiżowy, własny adres - dostępny wyłącznie dla Polskich Artystów Plastyków, związanych z szeroko rozumianą działalnością artystyczna. Zakładając galerię, stronę lub sklep - można wybrać sobie dowolną, niezajętą jeszcze nazwę w schemacie: www.nazwa.netgaleria.pl lub w kilku innych dostępnych domenach. Przydzielenie indywidualnego adresu w naszych domenach jest zupełnie bezpłatne. Dla budowanych sklepów wymagana jest dodatkowo indywidualna domena oraz indywidualne konto hostingowe (koszty zawarte są już w podstawowej cenie założenia sklepu).

domeny stron internetowychwłasna domena

Oczywiście - jeśli ktoś z Państwa zechce używać własny, indywidualny adres, bez naszej końcówki; to oczywiście możemy pomóc w przygotowaniu i zakupieniu swojej domeny. Każdy artysta, który miałby ochotę zakupić i opublikować budowaną przez nas galerię pod własną, indywidualną domeną może zgłosić nam po prostu zgłosić taką chęć. Sprawdzimy wolne jeszcze nazwy w NASK i zarezerwujemy taki indywidualny adres. Roczna cena utrzymania własnej, prywatnej domeny to dodatkowy koszt 79-99zł . Również w tym przypadku możemy zająć się wszystkimi formalnościami, potrzebnymi do zakupu i rejestracji domeny, ustawienia bezbłędnie jej DNS i przekierowania na właściwe serwery.

Budowa Witryn Artystycznychkonta dla sklepów

Jeśli założycie w BWA własny sklep internetowy konieczny będzie wybór indywidualnej domeny oraz konta serwerowego, na którym zainstalujemy Państwa sklep. Oczywiście dla wszystkich, którzy nie posiadają własnej domeny, ani serwera - zapewniamy kompleksowo dostęp do tych usług już w cenie zamawianego sklepu. Dla naszych klientów została przygotowana specjalna oferta hostingowa - zajmiemy się całą procedurą zamówienia i konfiguracji Państwa serwera i domeny.